Genel

iOS Cihazına Facebook İndir

iOS işletim sistemini kullanan Apple marka akıllı telefon veya tabletlerde de Facebook Mobil uygulaması en popüler sosyal medya uygulamasıdır. Facebook hesabınıza hızlı bir şekilde bağlanmak ve sosyal medyadan sonuna kadar yararlanmak için iOS için versiyonu indirmeniz yeterli. İndirme bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz.

iOS için Facebook indir

Facebook mobil uygulaması ile sosyal medyayı tüm olup biteni cebinizde taşımanız mümkün. Bir cep telefonundan çok daha öteye giden Apple akıllı telefonlarınıza Facebook indirmek için aşağıdaki butona dokunmanız yeterli. Uygulamayı indirmeniz için buton sizi en güvenilir indirme platformu olan iTunes Store Facebook adresine yönlendirecek. Burada “Yükle” butonuna dokunmanız ve indirme tamamlandıktan sonra Facebook hesabınıza giriş yapmanız yeterli.

iOS için Facebook indir

Hesabınızın şifresini unuttuysanız panik yapmanıza gerek yok. Hemen şifremi unuttum butonuna dokunun ve yeni şifrenizi alın.

ios için facebook uygulaması ekran görüntüsü
iPhone ve iPad için Facebook uygulaması ekran görüntüsü bu şekildedir.

Facebook iOS uygulaması özellikleri

Yukarıda anlattığımız özelliklerin tümü iOS Facebook uygulaması için de geçerlidir. Çok küçük tasarım farklılıkları bulunmaktadır. Bunun dışında Android uygulama ile yapabildiğiniz her şeyi iOS versiyon ile de yapabilirsiniz. Ben bu yazıyı yazdığımda Facebook iOS’un 75.0 versiyonu kullanımda ve toplam boyutu 301 MB olarak görünüyor. Bu son güncelleme hız ve güvenilirlik için yapıldığı yazılmış.

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı