Genel

Android için Facebook indir

Kurucusu Mark Zuckerberg renk körü olduğu için mavi rengin yoğun bulunduğu sosyal paylaşım ağı denildiğinde ilk akla gelen Facebook ile, Şubat 2004 yılında The Facebook adıyla yola çıkan Zuckerberg, ABD sınırlarını kısa sürede aşan bu site sayesinde, en genç zenginleri listesine girmeyi başarmış ve “Yılın Adamı” ünvanına layık görülmüştür.

İletişim adına gelişen teknoloji tüm uygulamaları yakından takip edip, paylaşım ve haberleşme alanındaki en iyileri kendi içeriğine dahil ederek, aynı anda birçok işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlamıştır.

Android ve iOS işletim sistemli cihazların vazgeçilmez bir parçası olan Facebook’la, uzaklıklara takılı kalmadan en kaliteli görüntü ve ses imkanıyla sevdiklerinize ulaşmanın, ayrıcalığını yaşayın.

Popülerliğini kaybetmeyen ve özellikle genç neslin bağımlısı olduğu sosyal paylaşım sitesi ile, sevdiklerinize ve dostlarınıza zaman ayıramama ya da ne yaptığı ile alakalı fikir sahibi olamama gibi sorunlarla uğraşmadan, dilediğiniz anda ve zamanda onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Not: Aşağıdaki bağlantıdan tüm cihazlara uygun olan ve son sürüm versiyon yüklenecektir.

Android için Facebook indir

İster yazılı veya sesli mesajlaşın isterseniz de, sesli ya da görüntülü arama yaparak, belli sınırlara bağlı kalmadan, özgürce haberleşmenin tadını çıkarın.

Günlük koşuşturmanın arasında yüzünüzde tebessüm oluşturacak özelliklere sahip Facebook ile, Grup Sohbeti yaparak ilgili olduğunuz konuyla alakalı birçok kişiyle, sohbet edebilir veya siz bir grup kurup, çevrenizi daha da genişletebilirsiniz.

Tarihte Bugün ve Etkinlik özellikleri unutkan ve kafası karışık kullanıcılar için çok ideal bir uygulama, geçmiş tarihte bugün neler yaptığınızı ve paylaşımlarınızı size hatırlatan bu özelliğin yanında, Etkinlik’le de doğum günü, nişan ya da düğün gibi özel günlerinize sevdiklerinizin hesabına Davetiye göndererek, bu özel anınızda onları da yanınızda görmek istediğinizi belli edebilirsiniz.

 

Android için Facebook Mobil uygulaması ekran görüntüsü
Android için Facebook Mobil uygulaması ekran görüntüsü bu şekildedir.

Günümüzün nasıl geçtiği ile ilgili his ve düşüncelerinizi paylaşabilir, konum atarak nerede olduğunuzu ya da resim ve video atarak görüntülü olarak sevenlerinizi bilgilendirebilirsiniz.

104 Yorum

  1. Ben indirmeye çalışıyorum %90 lara gelince indirme iptal olyor. Bunun nedeni nedir avcaba. Facebook indirmeye çalıştığım telefon samsung galaxy s5. Yardımcı oılursanız çok sevinirim.

  2. arkadaşlar benim face hesabında bi sorun var reklamlar çıkıyor yukarıda sürekli nasıl kaldırabilitim ben bunu

    1. Facebook hesabınıza virüs girmiş olabilir. Bu virüsleri temizlemek için hesabınızdan izin verdiğiniz uygulamaları iptel etmeniz gerekmektedir. Yada tarayıcınıza virüs girmiş olabilir. Bu virüsleride internetteki çeşitli yöntemlerle temizleyebilirsiniz.

  3. benimle alakası olmayan insanlar beni ve tüm arkadaşlarımı bir resimde etiketliyor. Bunun önüne nasıl geçebilirim

  4. apple telefonlarında Facebnook hesabıma giremiyorum diğer android lerde giriliyor nedeni ne olabilir acaba. herşeyi dendim

  5. Sosyal medya denince aklıma Facebookdan başkası gelmiyor. Haberleri günlük olayları takip etmek için kullanıyorum

  6. Geuplarda paylaşılan satılık araba ilanlarını takip etmek için kullanıyorum. Araba alsat işi yapıyoruz ibz çok faydası oluyor. hemde bedava

    1. Facebook hesabınız yoksa öncelikle mail adresiniz ile Facebook hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturduğunuz hesabınıza sitemizden indireceğiniz mobil uygulamalar ile giriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı