Nasıl Yapılır?

Facebook Hesabınızın Yedeğini Alma Resimli ve Yazılı Anlatım

Facebook hesabımıza günde onlarca kez giriyoruz, resimler, videolar, yer bildirimleri ve daha onlarca şey paylaşıyoruz. Bütün bunlar zaman geçtikçe bizim hayatımızın bir rehberi haline geliyor. Bazen geçmişe bakıp hangi günlerde neler yapmışız görebiliyoruz. Yada bir arkadaşımızın, yada bir ünlünün. Bu zaman tüneli herkesin hayatının rehberi niteliğinde.

Aradan yıllar geçmiş ve artık zarar gelmesini istemediğimiz bir Facebook indir hesabınız oluşmuş olabilir. Birçok oyun seviyeniz, arkadaşlarınız, takip ettikleriniz vsvs bu liste uzar gider.

Facebook Hesap Yedeği Nasıl Alınır?

Facebook hesabınızın yedeğini almak için sağ üstte bulunan küçük ok simgesine tıklayıp “Ayarlar” menüsüne geliyoruz. Burada tüm ayarların altında “Facebook Verilerinin Kopyasını İndir” seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra şifre bilgimizi giriyoruz ve mail adresimize Facebook hesap kopyası hazırlandığında mail olarak bilgisi geliyor.

Bu süre hesabınızdaki resim ve videoların durumuna göre değişmektedir. Genelde en geç yarım saat içinde indirilebilir kopya hazır hale gelmektedir. Mail bilgisi geldiğinde maildeki linke tıklayıp ilgili sayfayı açabilir ve açılan sayfadaki “Arşivi İndir” butonuna basarak Facebook hesabınızın kopyasını indirmeye başlayabilirsiniz.

Facebook Yedek Alma Resimli Anlatım

facebook hesap kopyasi indirme
Facebook Yedek Alma 1. Adım
facebook hesap kopyasi indirme 1
Facebook Yedek Alma 2. Adım
facebook hesap kopyasi indirme 2
Facebook Yedek Alma 3. Adım
facebook hesap kopyasi indirme 3
Facebook Yedek Alma 4. Adım
facebook hesap kopyasi indirme 4
Facebook Yedek Talebinden Sonra Gelen Mail
facebook hesap kopyasi indirme 5
Facebook Yedeğinin Hazır Olduğunu Gösteren Mail

Eğer bir Facebook hesabına sahip değilseniz facebook indirmek için ana sayfamıza gidip ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı